У Дніпрі відкрили Почесне консульство Республіки Італія

o_1hdme7n2v4sja71eqeko41dn3j

У місті Дніпро було відкрито Почесне консульство Республіки Італія, що стало другим таким представництвом в Україні. На урочистому відкритті 26 жовтня присутні були посол Республіки Італія, пан П'єр Франческо Дзадзо, міський голова Дніпра Борис Філатов, представники обласної влади, новопризначений почесний консул Республіки Італія у Дніпрі, Андрій Здесенко, а також консули інших країн. Це відкриття є початком формування мережі консульських представництв Італії в Україні.

«Для мене велика честь та радість бути присутнім на відкритті Почесного консульства Італії у Дніпрі. Впевнений, що це сприятиме розвитку та посиленню присутності італійського бізнесу, торгівлі, культури і не лише», — сказав пан Дзадзо.

Консульський округ поширюється на всю територію Дніпропетровської області. Серед ключових завдань роботи установи також сприяння з консульськими питаннями для італійських громадян в регіоні. 

«Це дійсно важливо, що за понад шістсот днів повномасштабної агресії російської федерації проти України у нас в Дніпрі відкривається консульство наших друзів — Італійської Республіки. Для міста, всіх мешканців це дуже важливо. Не лише для підтримки бізнесу, міжнародних відносин. Це ще й потужна моральна підтримка», — наголосив мер Філатов. 

Зі свого боку, новопризначений почесний консул Республіки Італія у Дніпрі Андрій Здесенко підкреслив, що докладатиме всіх зусиль, аби робота установи була результативною: «Сьогодні фантастичний день. Я дуже пишаюся бути тут, у своєму місті — Дніпрі, де залишався також і після повномасштабного вторгнення. Ми боремося за свободу і будемо вільними. Україна переможе».