У Дніпрі відновлюють заклади освіти та житлові будинки після ракетних ударів

28

У Дніпрі продовжують відновлювати постраждалі від ракетних ударів обʼєкти інфраструктури. 29 вересня одна із шкіл міста зазнала чималих ушкоджень: було вибито близько 70 вікон, пошкоджено 15 дверей та двоє сходів, повідомляє Gorsovet.

На сьогодні наш заклад майже відновлено, зокрема нам встановили нові металопластикові вікна (роботи ще тривають), замінено двоє дверей в актовій залі та відремонтовано центральні сходи. Залишились бокові сходи зробити, відкоси та замінити двері у навчальних кабінетах. Роботи планують закінчити протягом двох тижнів», – зазначила директорка однієї із шкіл Дніпра Інна Арсеньєва. 

Інна Арсеньєва

Того ж дня пошкоджень зазнав і один із дитячих садочків Дніпра — 360 кв. м вікон та 11 дверей.

Зараз тривають роботи із встановлення вікон. Також нам роблять відкоси. Сподіваємось, що найближчим часом все відновлять», – зазначила в. о. директорки одного із садочків Дніпра Ірина Дороган. 

Ірина Дороган

Зі свого боку провідна спеціалістка відділу з технічного нагляду департаменту гуманітарної політики ДМР Анна Перегудова додала:

Анна Перегудова

Загалом за увесь час внаслідок ракетних ударів у Дніпрі було пошкоджено 21 заклад освіти. По кожному випадку департамент гуманітарної політики ДМР оперативно відреагував, ми зробили акти обстеження та проводимо необхідні роботи щодо відновлення будівель».

Процес відновлення триває і в одному із будинків на ж/м Придніпровськ. Там у двох будинках постраждали лише вікна у під'їздах. 

22

У цьому будинку з моменту його зведення вікна у підʼїздах жодного разу не міняли. Тож цей будинок у нас був у планах. Через ракетний удар тут вибило 30 % вікон, але ми вирішили замінити їх усі у двох підʼїздах на нові металопластикові – 16 одиниць. Наразі роботи майже завершено», – зазначив головний інженер КП «Жилсервіс-5» Олександр Степаненко.

Олександр Степаненко (1)

Раніше ми повідомляли, Київстар попереджає про проблеми зі зв'язком через відключення електроенергії