У Дніпрі виготовляють спеціальний адаптивний одяг для військових

photo_2024-03-12_14-13-29

У Дніпрі на швейному виробництві виготовляють адаптивний одяг для українських військових. Черговий по місту перевірив роботу підприємства, – повідомляє про Новини Дніпра сайт «Наше Місто» з посиланням на прес-службу міськради.

Сьогодні, 12 березня, в рамках чергування секретар Дніпровської міської ради Олександр Санжара відвідав швейне виробництво, а саме ТОВ «Модельєри», на якому відшивають спеціальний одяг для поранених військових – адаптивний.

Адаптивний одяг — це одяг із липучками/кнопками/зав’язками (наприклад, на штанах чи рукавах). Завдяки цьому військовослужбовці з пораненнями можуть безболісно одягнутися та здійснити необхідні маніпуляції.

«Адаптивні штани, шорти, спідню білизну, кофти, футболки, шкарпетки відшиває підприємство ТОВ «Модельєри», яке було створено під час війни, аби втілювати проєкти, які закривають соціальні та військові потреби. Першим і основним проєктом були адаптивні костюми для проходження періоду реабілітації» – повідомив Коротков Симеон, директор з постачання.
Реабілітаційні костюми не прості у виготовленні, оскільки модель повноцінно адаптована під будь-які потреби реабілітації, використовується м’яка липучка, приємний трикотаж.

На підприємстві вже розроблені дитяча, жіноча та чоловіча моделі.

Наразі на швейне виробництво необхідні працівники.

Інспекція з питань праці та зайнятості населення Дніпровської міської ради проводить пошук потенційних роботодавців для працевлаштування, тим хто проходить короткотермінові курси за фахом швачка.