У Дніпрі вперше в Україні можна подати документи на програму співфінансування не виходячи з дому

tSqf2zTCfs2Clh2njK3a

Андрій – голова ОСББ «Червоні вітрила». Створили його ще у 2021 році. Відтоді жодного разу не брали участь у програмі співфінансування. Бо, за словами голови ОСББ «Червоні вітрила», це було для їхнього будинку не дуже зручно та довго.

Про це повідомляє міська влада Дніпра.

«Потрібно було стояти в черзі, збирати велику кількість документів. У цілому цей процес був довгий та не дуже зручний для нашого будинку. Проте, як тільки з’явився сайт, ми швидко створили на ньому свій кабінет, подали заявки та підкріпили їх документами. На це пішло у нас 10 хвилин часу. Далі почекали на попереднє підтвердження від департаменту, що моя заявка проходить за всіма критеріями та поставили електронний підпис через «Дію». Дуже все швидко та зручно. У цілому, цифровізація держави та нашого міста це завжди класно та зручно. Я вважаю, що ми рухаємось у правильному напрямі», – прокоментував голова ОСББ «Червоні вітрила» Андрій Шинкаренко. 

Пілотний проєкт сайту у департаменті з питань самоорганізації населення ДМР запустили  у серпні 2023 року. Він працював у тестовому режимі. За цей час 59 об?єднань (ОСББ/ЖБК) через нього подали заявки на співфінансування. Тож цьогоріч сайт працює вже на повну. Отже, Дніпро став першим в Україні містом,  в якому є можливість подавати заявки на програму співфінансування не виходячи із дому. 

«Такий проєкт у нас – другий раз у перший раз, так би мовити. Адже у 2017 році ми робили щось подібне. Навіть інші українські міста звертались, аби ми допомогли створити подібний сайт і їм. Проте, тоді все одно доводилося головам правління везти до нас документи в паперовому вигляді. Але після тогорічного внесення змін до Закону України  (тепер ОСББ можуть залишати на документах цифрові підписи), ми додали на наш сайт можливість ставити на документи цифровий підпис через «Дію». Тож тепер можна не приїздити до департаменту фізично, аби подати заявку на співфінансування. А тим паче, що у нас полюбляють робити все в останню мить, щороку більшість голів правління в останній тиждень стоять у великих чергах у нас в департаменті. Ми ж  не встигаємо обробити всі заявки. Крім цього, ще одна перевага роботи нового сайту – про стан заявки кожен голова правління може дізнатись у застосунку. Уся інформація в режимі реального часу приходитиме на телефон», – прокоментував начальник організаційного відділу департаменту з питань самоорганізації населення ДМР Владислав Макарець. 

Цей рік також став рекордним за кількістю поданих заявок на програму співфінансування. Покращити свій будинок забажали 593 ОСББ Дніпра. Це в порівнянні з минулим роком  на 100 заявок більше. Найпопулярніші види робіт: ремонт ліфтового обладнання, покрівель, сантехсистем та електромереж. 

Подати заявку на участь у міській програмі співфінансування у режимі онлайн не виходячи з дому можна ось за цим посиланням.