У Дніпрі вшанували пам’ять всіх дітей, які загинули внаслідок збройної агресії проти України
![IMG_0109](https://gorsovet.com.ua/storage/media/publishing-media/2024/06/04/1717497321-gkqgi/conversions/img-0109-amp.jpg)
4 червня, після чергової ракетної атаки рф, у Дніпрі вшанували пам’ять всіх дітей, які загинули внаслідок збройної агресії проти України. Під час меморіального заходу на гілках дерев розмістили маленькі дзвіночки — як символ вкраденого війною життя малечі,
«Коли російський терор забирає життя дітей, болить завжди найдужче. Кожна така звістка — це гнів і розпач. Злочини окупантів не можна ані пробачити, ані забути. Але помста настане за все — справедлива та невідворотна», — зазначив міський голова Дніпра Борис Філатов.
Зі свого боку, начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак повідомив:
«Тільки Дніпропетровщина за час повномасштабної війни втратила 22 своїх синів і доньок. Їхні голоси назавжди залишаться у пам’яті найрідніших».