У Дніпрі вже зараз можна подавати заявки: інформація для мешканців ОСББ та ЖБК

ої

У Дніпрі вже зараз можна подавати заявки на участь у муніципальній програмі співфінансування проєктів для мешканців  будинків ОСББ та ЖБК на 2023 рік, повідомляє Горсовет.

Вона передбачає, що 75% вартості ремонтних робіт сплачується коштом міського бюджету і 25% — співвласників багатоквартирних будинків. Заявки необхідно подавати в електронному вигляді через сайт «Простір самоврядування»: http://osbb.dniprorada.gov.ua/. 

«Ми розуміємо, що багато співвласників поїхали з міста, і доволі складно проводити загальні збори. Тому рекомендуємо головам правління переглянути свої статути і, за можливості, на засіданні правління ухвалювати рішення про подання таких заявок у межах повноважень, наданих статутами.

Тому, якщо є можливість, у статуті передбачити, що заявки на співфінансування подаються правлінням. Щоб не збирати загальні збори, рекомендуємо використовувати такий шлях в умовах роз’їзду співвласників», — розповів під час брифінгу 15 червня начальник відділу з організаційної роботи департаменту з питань самоорганізації населення Дніпровської міської ради Владислав Макарець. 

Він також зазначив:

«До заяви додається дефектний акт, де вказано, який вид ремонтних робіт необхідно провести. Водночас  перевага залишатиметься за аварійними видами ремонтів (покрівлі, електромережі, сантехніка, ліфтове обладнання). А також додається рішення співвласників, тобто правління чи загальних зборів. Нині проводимо формування бюджетних запитів, щоб було достатньо часу і у співвласників підготувати ремонтні фонди для співфінансування і для закладання коштів у міському бюджеті на наступний рік».

Попри складні часи в країні, воєнний стан муніципальна програма співфінансування працює і голови правлінь ОСББ та ЖБК продовжують реалізовувати заявки цього року. 

«З початку 2022-го у будинках проведено 185 ремонтних робіт і до кінця року планується ще 300», — додав Владислав Макарець.

Нагадаємо, раніше ми писали В Днепре нашли без вести пропавшего 15-летнего парня Важливе звернення до мешканців Апостолового: для тих, хто хоче евакуюватись