У Дніпрі є загроза зупинки громадського транспорту і роботи комунальних підприємств через мобілізацію

photo_2024-05-03_15-28-04

Міський голова Борис Філатов заявив, що через посилення мобілізації у Дніпрі є гострий кадровий дефіцит працівників критичної інфраструктури. Зокрема, це стосується водіїв електротранспорту, автобусів, працівників комунальних підприємств – «Дніпроводоканалу», «Теплоенерго», повідомляє «Наше Місто» з посиланням на його допис у соцмережах.

«У мене скоро зупиниться громадський транспорт і нікому буде працювати на водоканалах та в теплоенерго», – написав мер.
Аналогічна ситуація і в інших містах України. На комунальних підприємствах відкриті сотні вакансій, проте працювати нікому. Наприклад, неодноразово цю проблему озвучували у Києві. Столичному підприємству «Київпастранс» вже не вистачає працівників. Експерти попереджають, що через посилення мобілізації за 6-12 місяців система почне сипатись – наземний транспорт Києва зіткнеться з проблемою значних зупинок, бо енергетична інфраструктура комунального транспорту за цей час критично деградує.

У той же час у країні розгорівся скандал щодо бронювання від мобілізації співробітників онлайн-казино та компаній з доставки піци.

«На будь-яку мережеву заправку заїдеш – стоять троє довбограїв, які тобі і бензину наллють, і вікно помиють. Та я сам можу собі і бензину налити, і вікно помити», – прокоментував ситуацію Борис Філатов.
Він вважає такий стан речей вкрай несправедливим. Зокрема до сімей тих, хто воює. Бо «працівники критичної інфраструктури – це не клітинки у спущених зверху «планах», а ті, хто дає можливість жити в тилу нормальним життям».