У Дніпрі завершилась підготовка до опалювального сезону. Коли містянам чекати тепло в оселях

photo_2023-10-23_16-04-42

Всі підготовчі роботи до опалювального сезону в Дніпрі завершено. Котельні готові надавати тепло мешканцям міста, якщо середньодобова температура триватиме нижче 8 градусів протягом трьох днів. Комунальники розраховують, що ці умови настануть в перших числах листопада. Перед настанням опалювального сезону черговий міський службовець, Андрій Клименко, відвідав одну з котелень для перевірки справності обладнання.

«Поспілкувався з начальником котельні. Він відзвітував, що вона готова до старту опалювального сезону. Ця котельня забезпечує теплом 70 житлових будинків, 1 пологовий, 2 школи та 2 дитсадки. Перед початком зими тут були виконані роботи з ревізії котлів, встановлене нове насосне обладнання, система під тиском. Також є генератор, який забезпечить безперебійне живлення системи під час довготривалих відключень», – зазначив Андрій Клименко, директор КП «Теплоенерго» ДМР.

У випадку аварійних ситуацій, працівники котельні готові виконувати свої обов'язки у підвищеному режимі, щоб забезпечити мешканців Дніпра теплом.

«Мережі від цієї котельні вже заповнені. Готові розпочинати хоч завтра, але ще тримається тепла погода. Гідравліку провели, траси витримали. Обладнання повністю готове. Та навіть якщо трапиться порив, то готові працювати скільки необхідно, аби скоріше відновити подання тепла», – зауважила майстриня теплової дільниці Людмила Нечмиря.

Наступним об'єктом для перевірки є станція юних техніків, розташована за адресою проспект Поля, 70-А. Тут інспектор провів огляд укриття та переконався, що це місце є безпечним для перебування під час повітряної тривоги.

photo_2023-10-23_16-04-41 (6)

photo_2023-10-23_16-04-40 (4)

photo_2023-10-23_16-04-40 (8)