У Дніпрі завершується підготовка до опалювального сезону у відділенні міського центру соціальної допомоги

o_1h81j56g613j61ct22qcanp1ic54q

У Дніпрі готуються до зими: в міському центрі соціальної допомоги ДМР, що надає підтримку бездомним та особам з низьким доходом, змінюють систему опалення. Раніше електроконвектори неефективно зігрівали приміщення, але тепер їх заміняють електричними котлами.

«Аби увімкнути електроконвектор, потрібно декілька людей, потім стільки ж потрібно, щоб його вимкнути. Це незручно та непрактично. Тож було вирішено модернізувати систему опалення. Електрокотли, які ми встановлюємо, зручні в користуванні. Достатньо однієї людини, щоб контролювати температуру приміщення», – зазначив Максим Єрьоменко, директор Дніпровського міського центру соціальної допомоги ДМР.  

За словами Сергія Соломахи, керівника відділення надання послуг бездомним особам та особам з низьким рівнем доходів міського центру соціальної допомоги, нова енергоефективна система опалення стала крайньою необхідністю. Раніше вимушено доводилося дотримуватися обмежень у споживанні, оскільки електроконвектори виявилися досить енергозатратними. «Заклад до ремонту був в непоганому стані, умови були достатньо комфортні, але місто попіклувалось і зробило ще краще. Взимку буде тепліше. Впевнені, тепер всім, хто звернеться до нас по допомогу, буде максимально комфортно», – сказав він.

Попри оновленні системи опалення, у відділенні також проводиться ремонт. Замінили електропроводку, стелю, підлогу та сантехніку. Роботи розпочалися у травні, і наразі вони перебувають на завершальному етапі.

«Залишилась лише косметична частина оновлення, основні роботи вже виконані. Завершити плануємо в перших числах вересня. Повністю оновили кімнати, коридори, кабінети, їдальню, санвузли. Система освітлення замінена на більш економну. З’явилась система вентиляції в душових кімнатах», – поділився Антон Чорнодуб, заступник директора генерального підрядника.