У Дніпрі завершують ремонт вулиці Робочої. 3,5 км нового асфальту та доступні пішохідні переходи

IMG_7923

У місті Дніпро завершується ремонт вулиці Робочої, яка відома своєю високою транспортною активністю. Це значуще оновлення є першим за останні майже десять років і містить виправлення помилок, що виникли внаслідок попередніх ремонтних робіт, замовником яких була обласна адміністрація.«У мешканців були нарікання щодо стану дорожнього покриття на вулиці Робочій, тож зараз ми фактично виправляємо чужі помилки. До кінця тижня вже все закінчимо. Нині все робиться якісно — не лише дорожнє покриття, а й примикання до основних вулиць», — сказав міський голова Дніпра, наголосивши, що мерія робитиме якомога більше, доки дозволяють погодні умови. 

На вулиці Робочій робітники розпочали оновлення на відстані 3,5 кілометри, починаючи від проспекту Лесі Українки та закінчуючи вулицею Криворізькою. Місцевий житель Михайло Олексійович придивляється до завершальних робіт будівельників, супроводжуючи свого собаку Шабата.Чоловік каже: на оновлення тут усі чекали вже давно: «Дуже гарно оцінюю (ремонт дороги, — ред.). Подобається порядок. Усе добре. Якби всі так працювали. Дуже треба було робити, бо вона була «убита» через великий потік транспорту, що тут іде», — розповідає чоловік. 

Окрім того, що на всій довжині вулиці встановлено новий асфальт, також були вдосконалені кілька прилеглих дворів. Крім цього, був відремонтований тротуар у районі вулиці Нацгвардії, оскільки на цій ділянці було велике число скарг від місцевих мешканців.«Останні роки тут були ями, неможливо було машиною проїхати. Зараз значно краще звісно», — коментує ремонт дніпрянка Яна. Дівчина переконана, що зараз потрібно тримати чіткий баланс — допомагати Силам оборони і працювати у міському господарстві: «Треба балансувати. Життя продовжується, потрібно жити. Ми ж йдемо в Європу — до кращого життя».