У Дніпрі збільшили розмір щомісячних виплат для молодих педагогів – рішення 43-ї чергової сесії міської ради
![photo_2023-11-22_16-39-44](https://gorsovet.com.ua/storage/media/publishing-media/2023/11/22/1700664012-czola/conversions/photo-2023-11-22-16-39-44-amp.jpg)
Під час 43-ї сесії Дніпровської міської ради депутати підтримали ініціативу щодо збільшення щомісячних виплат для молодих педагогів.
Зараз щомісячна матеріальна допомога для молодих фахівців, які працюють у закладах освіти Дніпра, становить 5 тис. грн (з урахуванням податків) протягом перших 3 років роботи.
Заступниця начальника управління освіти ДМР Олена Яковенко наголосила, що це важлива програма для залучення та утримання молодих кадрів у міських школах. Наразі муніципальну надбавку отримують 111 молодих педагогів, а в школах міста працюють 199 випускників закладів вищої педагогічної освіти.