«У Дніпрі злісним боржникам можемо не подати тепло в опалювальний сезон. Просимо укласти договори реструктуризації», — представник КП «Теплоенерго»

photo_2024-07-11_12-24-45

У Дніпрі мешканці завинили за опалення КП «Теплоенерго» колосальну суму – 1 млрд 424 млн грн. На підприємстві закликають абонентів розрахуватися і не накопичувати боргів.

«Попри те, що у порівнянні з березнем 2024 року борг зменшився приблизно на 300 млн грн, все ж його сума залишається дуже великою. Від сплати за послугу залежить робота підприємства. Зокрема, зараз ми активно готуємося до опалювального сезону. Проводимо ремонти, готуємо котельні та теплопункти, аби вчасно почати сезон. На це все потрібні кошти. Тому закликаємо містян не нехтувати боргами, а погасити їх, аби отримувати тепло з початком опалювального сезону», — підкреслив заступник директора КП «Теплоенерго» Дніпровської міськради Володимир Білан.

Водночас на комунальному підприємстві з розумінням ставляться до складної ситуації в країні та пропонують укласти договір реструктуризації – сплачувати заборгованість рівними частинами.

«Звісно, розуміємо, яка складна ситуація в країні. Тому завжди йдемо назустріч нашим абонентам, які мають борги, і пропонуємо укласти договір реструктуризації. Тобто сплачувати рівними частинами. Для цього потрібно звернутися до Центру обслуговування абонентів КП «Теплоенерго» за адресою:  вул. Королеви Єлизавети II, 15-А.  З початку року з нашим підприємством боржники уклали 189 договорів реструктуризації на суму 4,9 млн грн»,  — зазначив Володимир Білан.

За його словами, сплата боргів убезпечить споживачів від судового позову та примусового стягнення боргу. З початку року «Теплоенерго» подало до суду на злісних боржників 284 позови  на загальну суму майже 14 млн грн.

«Нагадуємо, що наприкінці минулого року держава скасувала мораторій на відключення боржників від комунальних послуг. А відтак – ми маємо право це робити. Ситуація з боргами вкрай критична. Деяким будинкам можемо не подати тепло в опалювальний сезон», — наголосив Володимир Білан.