У Дніпрі з'явилась автошкола для людей з інвалідністю: скільки коштує навчання

maxresdefault - 2024-05-22T151246.979

З березня 2023 року у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ почала діяти автошкола для людей з інвалідністю, де можна пройти навчання водіїв категорій «В» та «С1» за 6 000 гривень без врахування пального. Про це повідомляє "Дніпро Оперативний".

Оптимальний час проходження курсу з безпеки водіння для людей з інвалідністю, які раніше мали посвідчення водія, становить 16 годин. Особи з порушенням опорно-рухового апарату, маючи відповідну медичну довідку, можуть також навчатися в автошколі на базі ДДУВС та отримати підготовку до керування транспортними засобами категорій «В» і «С1» з ручним керуванням.

Автошкола була створення за підтримки ініціативи першої леді України Олени Зеленської. За словами першого проректора Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Ігоря Валерійовича, зараз в автошколі навчаються приблизно 50 людей, 12 вже отримали посвідчення водія категорії "B", троє з них – військові. 

Автошкола має два автомобілі з ручним управлінням та автоматичною коробкою передач на вибір. Ці машини спеціально обладнані для керування лише руками, що робить їх безпечними та зручними для людей з інвалідністю. Всі навчальні приміщення та майданчики повністю адаптовані для комфортного навчання.

Які документи потрібні для автошколи та інші подробиці, дивіться у відео: