У Дніпро прийшла справжня весна: чи надовго тепло

maxresdefault - 2024-03-31T052052.515

У Дніпрі – майже літо. Від сьогодні на нас чекає потепління до плюс 24 градусів. Разом з цим вже розквітли першоцвіти, а погода тішить теплом та сонячними променями, ідеальними для прогулянок в місті. Чи надовго прийшло потепління?

Ольга разом з чоловіком та двома дітьми приїхала у сквер Прибережний. У малих зараз канікули, тому вони приїхали, аби разом провести час на свіжому повітрі.

«Вже заховали зимові речі, всі ходимо в весняних туфлях, так що вже ми чекаємо весни. Хочеться все-таки жити, незважаючи на наші безсонні ночі, незважаючи на те, що наші сусіди нас кошмарять», – каже дніпрянка Ольга.

У парку Зелений Гай так само жваво. Діти граються на дитячих майданчиках, природа радує своїми барвами. Тепла погода заманила Аліну з сім’єю на прогулянку парком.

Аліна каже, природа прокинулась від зими. У телефоні вже є фото перших квітів. 

Квіти, які так сподобались Аліні – калюжниці. Та не лише вони вже розквітли. Серед першоцвітів на клумбах міста ще крокуси та проліски. Усі вони стали для містян інстаграмними.

«Інстаграмні квіти, якщо говорити стосовно нових локацій, ми чекаємо у сквері Івана Старого досить гарну таку нову клумбу з жовтими тюльпанами, висота яких буде 40-60 сантиметрів. І це досить така інстаграмна локація», – каже заступниця начальника служби благоустрою та утримання зелених зон КП «Міська інфраструктура» ДМР Євгенія Шевелько.

Євгенія зазначає, за сприятливої погоди, вже за 2 тижні у Дніпрі розквітнуть магнолії та сакури. Та чи протримається така погода й надалі?

У гідрометцентрі з впевненістю запевняють, тепла погода буде триматися довго. Уже зараз температурні показники на 7-8 градусів вище за норму.

«Відсьогодні вночі 3-8, завтра вдень до 20 градусів тепла, схожий температурний режим погода збережеться і в неділю і в понеділок. Тобто, в понеділок навіть до 24 градусів. До 8 квітня йде інтенсивне наростання тепла. Там 4-го та 7-го можуть бути короткочасні дощі з грозами, і буде деяке зниження температури, але вже впевнена така тенденція: вночі 7-12, вдень 17-22 градусів тепла», – зазначає начальник Дніпропетровського регіонального центру з гідрометеорології Василь Гринчак.

Тому не зволікайте — у вільний час вирушайте у парки та сквери міста та насолоджуйтесь першими квітами та першим весняним теплом.

Джерело: "ДніпроТВ"