У Дніпропетровській області у водоймах виявили кишкову паличку
![photo_2023-08-30_17-11-28](https://gorsovet.com.ua/storage/media/publishing-media/2023/08/30/1693419258-suae5/conversions/photo-2023-08-30-17-11-28-amp.jpg)
У водоймах Дніпропетровщини виявили завищену кількість лактозопозитивної кишкової палички. Про це розповіла головний спеціаліст управління держнагляду за дотриманням санітарного законодавства ГУ Держпродспоживслужби в області Маргарита Малишева, пише «Наше місто».
Відхилення за цим індексом зафіксовані у Кам’янському водосховищі. А також річках Дніпро та Самара. Цей показник коливається щоліта. Та нині подекуди, через аномальну спеку, така паличка розмножується дуже швидко. Її потрапляння в організм людини у великій кількості, може спричинити значні розлади роботи шлунково-кишкового тракту. Особливо це стосується дітей.
Такі ж проблеми зі здоров’ям може спровокувати холероподібний вібріон. Раніше його виявили у водоймах Дніпра, Підгородного та Нікопольщини. Натомість Маргарита Малишева зауважила – ця бактерія не викликає захворювання на холеру.
Загалом минулого тижня взяли майже 290 проб.