У Дніпровській міськраді розповіли про роботу комунальних служб станом на вечір

1200 свет тариф электроэнергия_1

Станом на 18:00 аварійні бригади КП "Дніпроводоканал" проводять ремонтні роботи за такими адресами:

- перехрестя вул. Кодемської та Виставочної, припинено водопостачання по вул. Дніпрогесу  та вул. Виставочній;

- вул. Надʼярна, 26, припинено водопостачання вул. Надʼярна, пров. Протипохилий 1-й та пров. Протипохилий 2-й.


Подачу води за вище вказаними адресами буде відновлено одразу після завершення робіт.


Завершені роботи на таких об’єктах:

- вул. Весняна, 24, відновлено водопостачання по вул. Колективній, Можайського, Чорногірській, Гвоздичній, Кармалюка, Прияружній, Галицькій, Відродження, Зерновій,  Українських воїнів, Ю. Кондратюка, 1 та 2,  пров. Курсовому;

- вул. М.Заньковецької, 38, відновлено водопостачання по вул. М.Заньковецької, 38-46, Станичній, Обсерваторній, Хортицькій, О.Вишні, Льотчиків, Танкістів, Черняховського, Попаснянській, Піхоти Короля.

Без відключення водопостачання сьогодні КП «Дніпроводоканал» максимально швидко відпрацював звернення містян, пов'язаних з водопостачанням та водовідведенням, що надійшли до «Контакт-центру» Дніпровської мерії.

Очищено засмічень та усунено пошкоджень на понад 50 об’єктах.


Станом на 18:00 підвищувальні та насосно-фільтрувальні станції працюють у штатному режимі. Аварій чи знеструмлень на цей час немає.


Аварійна служба КП «Дніпроводоканал» та комунальних підприємств міста у разі необхідності готові оперативно взятися за ліквідацію аварійних ситуацій, а також до робіт за заявками містян на очищення каналізаційних мереж, а також пошкоджень на мережах водопостачання.


За завданням міського голови Бориса Філатова всі аварійні бригади Дніпра мають всю необхідну техніку та матеріали. Завдяки цьому вони можуть швидко та якісно виконувати будь-які ремонти на комунальних мережах.


Бригади КП «Дніпроводоканал» та інших комунальних підприємств міста в разі потреби готові оперативно приступити до робіт за заявками містян на очищення каналізаційних мереж, а також ліквідації пошкоджень на мережах водопостачання.


ЕНЕРГЕТИКИ ІНФОРМУЮТЬ


У зв'язку з проведенням планових робіт приватною енергетичною компанією ЦЕК, завтра, 4 грудня з 08:00 до 17:00 у Дніпрі буде припинено подачу електроенергії по вул. Макарова, 27-А.

Всю інформацію про відключення світла приватною енергетичною компанією ЦЕК можна знайти у телеграм каналі підприємства – https://t.me/cek_info.


У випадку  ж виникнення будь-яких проблемних ситуацій у комунальній сфері міста, їх буде одразу ліквідовано. Це питання міська влада тримає на контролі, аби дніпряни в повному обсязі були забезпечені належними комунальними послугами.


Нагадуємо, якщо у вас виникли проблеми у комунальній сфері, телефонуйте на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради: 


(056) 732-12-12 

(095) 732-12-12 

(096) 732-12-12 

(073) 732-12-12


Також заявки щодо комунальних проблем можна залишати за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради:  


(095) 816-39-11  

(093) 261-32-25 

(063) 402-79-56

(063) 681-61-82  

(068) 638-28-48


Заявки за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради приймають з понеділка по п’ятницю з 9 до 17 години.


Телеграм-канал голови Громадської ради Геннадія Корбана приймає заявки цілодобово.


Залишити заявку можна в коментарях: https://t.me/korbanofficial/


Всім тихого вечора. Будьте пильні. Уважно стежте за сигналами повітряної тривоги та дотримуйтесь правил безпеки.