У культовому американському журналі «RollingStone» вийшла стаття про Дніпро

photo_2022-05-16_16-00-12

У публікації лідери єврейської громади Дніпра, передає Горсовет.

 «Єврейська громада України дає відсіч російському вторгненню та брехні Путіна». З такою назвою вийшла стаття у культовому американському журналі «RollingStone». Авторка тексту – Наталія Гуменюк. 
З-поміж іншого у публікації лідери єврейської громади Дніпра, а також переселенці, розповідають свої історії, про свою країну-Україну та своє неприйняття брехні путіна, а також про «денацифікацію». Про те, як головний єврейський центр в Україні – Дніпро – став штаб-квартирою для надання допомоги єврейській громаді країни, зокрема для координації міжнародної підтримки. Єврейські організації опікуються самотніми людьми похилого віку у місті та тими, кого евакуювали з гарячих точок. А синагога «Золота троянда» найбільшого єврейського центру у світі «Менора» у Дніпрі стала прихистком для багатьох переселенців. 

photo_2022-05-14_17-24-06
Налагоджена робота і з евакуацією людей з гарячих точок. Так громада лідера рабинів Меіра Стамблера вже евакуювала 6000 людей. 
«Ми повинні зрозуміти, що ця війна проста: зло проти добра. Будь-яка нормальна людина це розуміє. І це Боже провидіння, що президент Зеленський – єврей, тож ми можемо підірвати російську пропаганду», – цитують у статті рабина Стамблера. 


У публікації також йдеться, що Дніпро зараз – це великий гуманітарний і логістичний вузол, який забезпечує резервну підтримку іншим регіонам України.

Нагадаємо, у Дніпрі проводиться міжнародний конкурс дитячого малюнка «Україна. Перемога. Діти. Перемога очима дітей»