У Міській станції юних техніків в Дніпрі облаштували укриття та евакуаційний вихід

photo_2023-09-12_13-17-04

Станція юних техніків розташована на проспекті Поля — до навчального сезону тут облаштували найпростіше укриття та другий евакуаційний вихід. Черговий по місту Сергій Луденський приїхав аби їх проінспектувати.

Загалом другий евакуаційний вихід почали будувати на початку літа. Напередодні навчального сезону його мають відкрити для відвідувачів під час тривог. Також додатково укриття обладнали новими елементами: роздільними воротами до входу в заклад і входу в укриття. Це захистить від проникнень у заклад уночі, проте дозволить користуватись укриттям.

“Ремонт укриття розпочався влітку і після одного з приписів ДСНС про потребу облаштування такого виходу, були виділені відповідні кошти і розпочались роботи, щодо облаштування цього виходу. Наразі ми бачимо, що він в цілому вже готовий, окрім даху який будуть перекривати найближчим часом”, — резюмує Луденський.

Саме укриття обладнане туалетом, інтернетом, тут є питна вода та їжею. В разі повітряної тривоги укриттям користуються діти, співробітники закладу, місцеві — всього воно розраховане на 50 людей.

Укриття відповідає всім вимогам ДСНС та має відповідний акт. В укритті є необхідні інструменти, які необхідні для перебування в приміщенні.

За матеріалами Дніпро ТV.