У місті Дніпро проінспектували евакуацію пацієнтів медзакладу на ж/м Придніпровськ та міську амбулаторію

imgonline-com-ua-resize-098awffvbndnz8t-amp

У Дніпрі внаслідок нічної атаки в трьох медичних закладах припинено тепло- та водопостачання. Із однієї з лікарень на ж/м Придніпровськ евакуювали всіх пацієнтів, повідомляє «Дніпро Оперативний». 

На ранок 13 лютого на стаціонарному лікуванні в терапевтичному, хірургічному та хоспісному відділеннях лікарні перебувало 105 пацієнтів. Усі вони продовжать лікування в інших медзакладах міста.

«53 хворих переведені на амбулаторне лікування, 52 пацієнти – в підрозділи закладу та інші лікарні», - розповіла заступниця директора департаменту охорони здоров’я населення ДМР Олександра Бодня, яка сьогодні, 13 лютого, є черговою по місту.

Під час інспекційного об’їзду чергова по місту відвідала і міську амбулаторію.  

«Після нічних подій до цього центру первинної допомоги звернулось вже 11 осіб, із них 1 хлопчик 7 років. Усі з тривожними розладами чи підвищеним тиском. Усім призначено амбулаторне лікування. Перевірили тут наявність генераторів, систему безперебійного звʼязку. Усього в міських медичних закладах Дніпра встановлено 170 генераторів та 25 систем безперебійного звʼязку. Також у закладах підготовлено запаси ліків та води. Словом, готові до будь-яких подій», - додала Олександра Бодня.

За матеріалами Дніпро Оперативний.