У Молодіжному центрі Дніпра розпочалися унікальні безкоштовні курси для молоді

photo_2023-11-29_16-32-10

Молодь Дніпра продовжує залучати гранти на реалізацію різноманітних проєктів для студентів нашого міста. І чергова перемога – Молодіжний центр пройшов у проєкт «МолодьТуТ: створи простір молодіжних перспектив у своїй громаді», який реалізовує ГО «Молодіжна платформа» в рамах програми «Мріємо та діємо». 

Сьогодні провели перше заняття з психології. До нього залюбки доєднався Олександр: «Я побачив, що буде проходити і прийшов. Адже я дуже полюбляю дізнаватись щось нове. І  психологія мене зацікавила. Тут ми розбираємо, як розпізнати стрес та як його побороти», – каже студент. 

За словами в. о. директора департаменту молодіжної політики ДМР Сергія Луденського, психологічний напрям – це нині соціально значуща тема, бо країна у війні, і молодь перебуває у постійному стресі.

«Інколи молодь навіть цього і не помічає. Тож тут допомагають визначити рівень стресу та як його побороти. Завдяки цій програмі у листопаді на базі Молодіжного центру розпочались унікальні безкоштовні заходи для молоді не лише з психології. Проводитимуть: курс з медіаграмотності та протидії кібербулінгу, кар’єрні консультації. По кожному напряму проведуть 60 занять. Програма впроваджується за фінансової підтримки USAID та виконується IREX в Україні у партнерстві з «Будуємо Україну Разом», Центром «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності», Making Cents International, Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network. Доєднатись до будь-якого курсу може будь-хто, і це безкоштовно», – прокоментував Сергій Луденський, який 29 листопада був черговим по місту. 


За матеріалами ДніпроTV.