У неділю не виключені аварійні відключення електрики через збільшення обсягів споживання

свет 1920_39

У неділю, 18 грудня, в Україні триває процес відновлення роботи енергосистеми. Атомні станції вийшли на планову потужність. Винятком є лише окупована Запорізька АЕС, яка продовжує знаходитись в режимі зупинки блоків, повдомляє Gorsovet з посиланням на НЕК Укренерго.

Обсяги споживання електроенергії збільшились у порівнянні з суботою, що вплинуло на показники дефіциту в системі. Причина - як пошкодження об’єктів енергетичної інфраструктури під час 9 ракетного удару, так і сезонне зниження температури.
Всім обленерго доведені ліміти споживання. При їх перевищенні можуть бути застосовані аварійні відключення. Для отримання точної інформації по окремому регіону рекомендуємо стежити за повідомленнями операторів системи розподілу (обленерго). Перелік обленерго можна знайти за посиланням http://bit.ly/3tGVpah, - йдеться у повідомленні Укренерго.

Також в компанії додають, що аварійно-відновлювальні роботи тривають по всій Україні в високовольтних та розподільчих мережах, і на електростанціях. Втім, посилення морозів та сильний вітер ускладнюють ремонтні роботи.

укрен

Нагадаємо, у Дніпрі частина будинків знову залишилася без водопостачання.