У Нікополі чоловік пропагував комуністичну символіку
![photo_2022-11-15_15-04-37](https://gorsovet.com.ua/storage/media/publishing-media/2022/11/15/1668518334-j59fv/conversions/photo-2022-11-15-15-04-37-amp.jpg)
Поліція виявила 33-річного жителя Нікополя, який ходив по вулиці у футболці та кепці із комуністичною символікою та тримав в руках червоний прапорець із символікою забороненої в Україні комуністичної партії.
Про це повідомляє пресслужба ГУНП у Дніпропетровській області, передає Gorsovet.
Зловмисника помітили перехожі на вулиці Шевченка 2 листопада. На місці поліцейські виявили місцевого мешканця у футболці та кепці із комуністичною символікою, який тримав в руках червоний прапорець. За даним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження.
14 листопада йому оголосили про підозру за ч. 1 ст.436-1 (виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів) Кримінального кодексу України.
Раніше ми повідомляли, Поліція Дніпропетровщини показала наслідки чергових обстрілів окупантів.
Жителів Дніпропетровщини офіційно попередили про загрозу ракетного удару.