У поліції розповіли, чому у Шевченківському районі Дніпра знижається злочинність

photo_2022-11-10 14.26.54

У Шевченківському районі Дніпра зменшилася злочинність. За різними видами правопорушень правоохоронці відзначають зниження на 20-25%. Про це повідомив начальник відділення поліції № 7 Дніпровського районного управління Володимира Галушка, передає Gorsovet.

За словами правоохоронця, рівень злочинності зменшився, незважаючи на те, що у Дніпрі раніше вимикається вуличне освітлення, а також побільшало людей, які знаходяться в обласному центрі транзитом.

Володимир Галушко

Для протидії злочинності вживаємо заходів. Збільшили кількість нарядів поліції на вулицях, груп реагування на виклики громадян. У Шевченківському районі працюють три слідчо-оперативні групи, які реагують на виклики. Також збільшили на три патрулі, які задіяні для охорони громадського порядку на ж/м Тополя, 12 квартал та у центральній частині міста. Більша кількість патрулів, людей у формі, вочевидь, стримує людей від скоєння злочинів, - розповів Володимир Галушко. 

За даними поліцейських, черед основних видів злочину переважають крадіжки й шахрайство. Йдеться про крадіжки в оселях громадян, гаражах, автомобілях.

Віталій Ткаченко

Крадуть усе те, що може дати швидкий прибуток. З початком війни телефонних та інтернет-шахрайств поменшало, а нині знову активізувалися. На усі звернення й виклики реагуємо. Вдячні мешканцям за реагування на такі ситуації, а також мерії міста за допомогу правоохоронним органам. Якщо ви постраждали або стали свідком злочинної ситуації, крадіжки просимо повідомляти на лінію "102", - додав заступник начальника відділення поліції з превентивної діяльності відділення поліції № 7 Дніпровського районного управління поліції Віталій Ткаченко.

Нагадаємо, дніпровські лікарі рятують бійця, у якого вистрілив російський снайпер.