У Придніпровську після обстрілу рф відновили подачу опалення. Філатов подякував енергетикам, комунальникам та ДніпроОВА за дієву співпрацю

vs8zW53w7b4fmMY6oRxq

У Дніпрі мешканцям житломасиву Придніпровськ відновили опалення, яке зникло внаслідок чергового ракетного обстрілу рф в ніч на 13 лютого. У першу добу після удару людям повернули водопостачання, а для подачі тепла на житломасив Сонячний і частину лівого берега місто запустило резервну котельню. «Вдячний енергетикам та комунальним службам за їх надзусилля у подоланні цієї кризи. І також — велика подяка обласній військовій адміністрації та її керівнику Сергію Лисаку за дієву співпрацю», — зазначив мер Дніпра Борис Філатов.

Про це повідомляє міська влада Дніпра.

Зі свого боку, керівник ДніпроОВА Лисак додав, що Придніпровськ став житломасивом, який у місті найбільше постраждав від тодішньої російської атаки: «Ремонтники працювали без зупину. Поступово опалення повернули до будинків. Вже прогріваються класи у тамтешніх школах та лікарня».

Тож очікується, що вже з понеділка школи № 129, 136, 98, 11, 27 та НВК №57, котрі було переведено на дистанційне навчання, повернуться до нормальної роботи. Філія 16-ї лікарні також працюватиме, як і раніше.