У ритмі танго та ча-ча-ча: у Дніпрі пройшов фестиваль зі спортивних бальних танців «DNIPRO OPEN 2024»

maxresdefault (39)

Вальс, танго та ча-ча-ча. Вихідними у Дніпрі пройшов фестиваль зі спортивних бальних танців «DNIPRO OPEN 2024». Понад пів тисячі танцівників з 8 регіонів України, запрошені судді. Та цікаві подарунки для переможців. У атмосферу танцювальних змагань занурилась наша Анастасія Каюда.

Наставлення тренера та останні хвилини перед виходом на паркет. Анастасія та Тимур брат та сестра, вже п’ять років танцюють в парі. За цей час здобули вже понад 40 кубків на змаганням. Після початку повномасштабне вторгнення, саме танці допомогли повернутися до життя.

«Ми не займалися тільки місяць. Ми в квітні вже вийшли, тільки березень не займалися».

«На цей місяць було якось не до того, обстріли, страшно, тривоги кожен день», – кажуть учасники фестивалю Анастасія та Тимур Свешніков.

Фестиваль зі спортивних бальних танців «DniproOpen» пройшов у Дніпрі вперше.

«До цього це був чемпіонат федерації, а зараз це відкритий всеукраїнський. Тобто тоді змагання були закриті, а зараз вони відкриті. Всі, хто бачать змагання, можуть долучитися і взяти участь», – повідомив співорганізатор фестивалю «DniproOpen 2024» Віталій Штельмах.
Вдалося зібрати понад 600 танцівників з 8 областей України. Вирішували долю учасників майже 50 запрошених суддів міжнародної та вищої категорії.

«Взагалі оцінювання – це музикальність, як рухаються пари під музику, потім як вони виглядають і лінії на паркеті, щоб були рівненькі, без провалів. Також оцінюються технічні дані без провалів», – зазначила суддя фестивалю Любов Назаренко.


«Як суддя я працюю вже більше 10 років, ми також організовуємо змагання. Нещодавно в нашому місті теж проводили такі змагання і ми розуміємо, наскільки це складно. Організатори впоралися з усім на 11 з 10», – сказав суддя фестивалю Назар Шашков.

Переможці фестивалю отримали кубки та медалі, а також подарунки від спонсорів заходу.

Джерело: ДніпроТВ