У тролейбусному депо №1 Дніпра долучились до загальноміської акції #ЧистийДніпро та #Дніпро_квітучий

o_1hsv5gq7f18en1i7mvri1imjhntk6

Не лише прибирають усю територію після зими, а ще й висаджують фруктові дерева та овочі. Співробітники депо № 1 КП «Дніпровський електротранспорт» теж долучились до загальноміської акції #ЧистийДніпро та #Дніпро_квітучий. Всю територію підприємства  підмітають, косять газон та сумлінно прибирають цехи. 

А ще приділяють увагу тепличці, яку відродили 8 років тому. У ній підв’язує помідори Леонід. Чоловік 4 роки тому прийшов працювати сюди водієм вантажного транспорту. Каже, що як дізнався про те, що тут співробітники у вільний час займаються висадженням овочів та фруктових дерев, із задоволенням вирішив теж спробувати. 

«Мене навчили, як правильно підв’язувати рослини, як пасинкувати. Дуже заспокоює ця справа, і я майже щодня у вільний від виїздів час тут пораюсь. Адже влітку з цих овочів нам у їдальні роблять смачні та безкоштовні салати. Це гарна ідея — зробити тут такий сад, озеленити територію. І влітку смачно», – поділився водій вантажного транспорту депо № 1 КП «Дніпровський електротранспорт» Дніпровської міськради Леонід Чайка. 
На місці цієї теплиці ще до 2000-х був сад. З роками за ним перестали доглядати. Але Віктор Михайлович, начальник цього депо, запропонував створити тут теплицю. Тоді вони висадили помідори, баклажани, огірки, кабачки, солодкий та гіркий перець, цибулю, зелень. Є і виноград. А навколо теплиці створили фруктовий сад: абрикоси, вишні, черешні, яблука, груші. 

«Ми щороку у лютому починаємо садити розсаду. Поступово з березня, як вона розростається, пересаджуємо її на грядки у теплиці. Тут у нас близько 600 саджанців овочів. Близько 200 помідорів посадили, стільки ж огірків та іншого. Штат у нас 350 людей, і влітку всіх забезпечуємо безкоштовними поживними салатами та фруктами. І цьогоріч сподіваємось ще й на те, що буде гарний врожай абрикос», – розповів начальник тролейбусного депо № 1 КП «Дніпровський електротранспорт» Дніпровської міськради Віктор Сухар.
Сьогодні на всіх територіях  депо у Дніпрі проводять толоку. Все, аби привести до ладу після зими. 

«Таким чином ми підтримуємо загальноміську акцію #Дніпро_квітучий та #ЧистийДніпро. Адже такі заходи допомагають забезпечувати чистоту рухомого складу: пил не потрапляє у салон та на кузови рухомого складу. Щороку в підрозділах підприємства проходять прибирання та інші заходи з покращення стану елементів благоустрою внутрішніх територій підприємства. Прибирають пил, оновлюють клумби, висаджують нові квіти. Наразі у підприємстві Дніпровського електротранспорту є три депо — два тролейбусні та одне трамвайне, розділене на два майданчики. Тож велике прибирання триває на усіх цих підприємствах. На ці заходи долучаються усі бажаючі. Але в нас також є і обов’язкові заходи – це скошування газону на трамвайних коліях. Адже за нормою ми маємо позбутись бур?яну в межах відокремлених зон трамвайного полотна. І ці роботи зараз тривають. За кожною ділянкою колії закріплений певний підрозділ, який прибирає і викошує. Також ми  займаємось підрізкою дерев в межах охоронної зони повітряних ліній – контактної мережі. Цей процес також триває», – розповів провідний фахівець КП «Дніпровський електротранспорт» Дніпровської міськради Нікіта Керенцев.

За матеріалами ДніпроTV.