У Верхньодніпровську повністю сфальсифіковано результати виборів на одній із дільниць

1018998010

«Слуги» вимагають узаконення фальсифікацій у психоневрологічному інтернаті.

Місцева ДВК, розташована у психоневрологічному інтернаті, визнала, що голосування було повністю фальсифіковане. За таке рішення проголосували 8 з 12 членів комісії. Складено 35 протоколів про порушення: у кабінки для голосування хворих супроводжували санітари, не залишали заповнити бюлетень наодинці і тих, хто голосував у палатах.

Про це йдеться на сторінці ПП «Європейська солідарність» Дніпропетровської області у фейсбук. 
Директор інтернату Геннадій Войтов – особливо зацікавлений, адже сам балотується в депутати від партії «Слуга народу». Тому після визнання виборів на дільниці недійсними, він та його санітари вдерлися на засідання ТВК, вимагаючи зарахувати фальсифіковане голосування всупереч рішенню дільничної комісії.

«Голосування за допомогою санітарів – жест відчаю зі сторони представників партії Слуги народу, підтримка якої на Дніпропетровщині обвалилася більше, ніж в інших регіонах», - вважає керівник обласного штабу ЄС Максим Курячий, - «Ми не дозволимо перетворити Дніпропетровську область у психоневрологічний інтернат і будемо вимагати зараховувати лише справжній вибір людей, без диктату санітарів та лікарів».