У ВР зробили важливу заяву щодо електронного кабінету та повісток

imgonline-com-ua-resize-slksggjsaegnt-amp

На першому засіданні Комітету Верховної Ради з нацбезпеки з розгляду правок до законопроєкту про мобілізацію №10449, яке відбулося 27 лютого, підіймалося зокрема і питання електронного кабінету та повісток. Як саме планують реалізувати цю ініціативу, розповість «Дніпро Оперативний».

Секретар Комітету Верховної ради з питань національної безпеки, оборони й розвідки Роман Костенко у коментарі "РБК-Україна" зауважив: члени профільного комітету голосували за те, щоб реєстрація в електронному кабінеті була правом, а не обов'язком. 

Окрім того, було вирішено, що електронних повісток не має бути, але є нюанс:

"Підіймалось питання щодо електронних повісток і було вирішено, що електронних повісток бути не має. Але є варіант, що вони будуть надходити тільки тим, хто зареєстрував собі електронний кабінет, бо така особа сама обрала відповідну форму комунікації з ТЦК", - зазначив Костенко. 
Усього в скандальному законопроєкті налічується 4195 поправок. Комітет їх розглядатиме мінімум до кінця тижня.

Важливо пам'ятати, що вручення повістки не означає автоматичне відправлення на фронт. Це, перш за все, актуалізація даних про військовозобов'язаних, необхідна для забезпечення обороноздатності країни у воєнний час.