Учні з усієї України тепер мають доступ: Дніпро відкрив безкоштовну платформу для підготовки до НМТ

64_main (1)

Минув тиждень, як стартувала реєстрація на безкоштовну  дніпровську платформу для підготовки до Національного мультипредметного тестування. І вже 1 квітня учні зі всієї України мають можливість почати переглядати відеолекції, курси від найкращих викладачів Дніпра та комплексно готуватися до важливого іспиту.

«За тиждень на платформі зареєструвалось 5 тис. учнів зі всієї України, з них 2,8 тис. –  з Дніпра. Підготовка за предметами на платформі триватиме 6 тижнів. Із 1 квітня відкрили курси за такими предметами: українська мова, математика, історія України, фізика, біологія, хімія, а також англійська, німецька та французька. Курси виходитимуть тричі на тиждень: у понеділок, середу та п’ятницю о 10:00. У суботу – складання підсумкового тесту за пройденим матеріалом», — розповіла під час брифінгу 1 квітня заступниця начальника відділу інновацій та висвітлення діяльності КП «Цифрова трансформація та автоматизація інформаційних процесів міста «єДніпро» Дніпровської міської ради Софія Приліпко.

Цьогорічний формат НМТ — 3+1, де обов’язковими тепер є не три предмети, а чотири: українська мова, математика, історія України та один предмет на вибір (українська література, іноземна мова, біологія, фізика, хімія та географія).  

«Нині викладачі міста розробляють курси за новими предметами, а саме: українська література, іспанська мова та географія. Тому доступ до цих предметів на платформі буде відкрито 22 квітня. В учнів зі всієї України ще є можливість зареєструватись на платформу та почати комплексну та головне безкоштовну підготовку до Національного мультипредметного тестування. Зареєструватись можна за посиланням. Для отримання доступу до уроків потрібно заповнити форму, у якій вказати: ім’я та прізвище, номер телефону, пошту  та місто. Упродовж тижня команда «єДніпро» перевірить дані і надішле посилання для доступу до курсу на електронну пошту», — додала Софія Приліпко.

Якщо виникли питання при реєстрації, можна звертатися на гарячу лінію комунального підприємства «єДніпро» за номерами: 063-876-94-49, 067-876-94-49, 050-876-94-49 з 09:00 до 18:00 (з понеділка по четвер) та з 09:00 до 16:45 (у п’ятницю).

За матеріалами ДніпроTV.