Українців безкоштовно навчатимуть створювати FPV для фронту вдома: як долучитися

photo-2024-01-14-13-51-41-amp

Віцепрем'єр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров закликає українців пройти безкоштовне навчання та почати створювати FPV для фронту. Про це повідомляє "Дніпро Оперативний".

За його словами, час повномасштабної війни Уряд змінив полісі для виробників безпілотників, прибравши блокери і створивши для них умови, які дали старт масовому виробництву. Завдяки цьому, мільйон FPV-дронів за рік — це реалістична ціль. 

«Українці постійно створюють круті ініціативи, щоб допомогти Силам оборони. Хочу розказати про одну з них — проєкт «Народний дрон» від Victrory Drones фонду технологічної допомоги Dignitas. Це інженерний курс, який навчить вас, як удома зібрати 7-дюймовий FPV-дрон», - пише Федоров.

Як навчають та як долучитися?

Під час навчання людина отримає доступ до лекцій, будуть Zoom із лекторами, перелік компонентів та потрібних інструментів і матеріалів, які треба придбати, а також доступ до спільноти інженерів, де можна радитися й ставити запитання.

Після збірки FPV потрібно надіслати інструкторам Victory Drones. Безпілотник пройде перевірку якості збірки й випробування з вагою. Якщо тест успішний — дрон передадуть військовим. Старт курсу кожні два тижні. Навчання повністю безоплатне. Зареєструватися можна за посиланням. 

Федоров зазначає, що учасники програми вже передали на фронт понад 100 безпілотників. Загалом більш ніж 80% з них надійшли на перевірку до інструкторів у гарному робочому стані, решту треба було дещо допрацювати.