Український всюдихід стане героєм нового голлівудського блокбастера з Віллом Смітом
![photo-2024-03-09-17-30-14-amp](https://gorsovet.com.ua/storage/media/publishing-media/2024/03/11/1710122599-17o69/conversions/photo-2024-03-09-17-30-14-amp-amp.jpg)
Український всюдихід Sherp зніметься у голлівудському блокбастері з Віллом Смітом. Про це повідомляє "Дніпро Оперативний".
Український всюдихід Sherp зніметься у четвертій частині комедійного екшну "Погані хлопці". Фото зі зйомок фільму опублікував у Instagram виконавець головної ролі Вілл Сміт.
Раніше всюдихід знімався лише у телешоу та відеокліпі Каньє Веста. Для першої появи на великому екрані на знімальний майданчик у Майямі привезли два всюдиходи Sherp. Кінострічка вийде на екрани 7 липня. У фільмі традиційно буде багато погонь та екзотичних авто.
Український всюдихід Sherp
Sherp випускають із 2015 року. 3,4-метровий позашляховик дуже компактний та має великі колеса з функцією підкачки, а його кліренс складає 600 мм. Всюдихід обладнаний 1,5-літровим 44-сильним дизелем. По суші розвиває 45 км/год та 6 км/год – по воді.
Крім того, що всюдихід використовує ДСНС України, його активно експортують.