"Українською, будь ласка!": у Дніпрі провели масовий майстер-клас з української мови 

2 (1)

У Дніпрі провели масовий майстер-клас з української мови в рамках міської програми "Українською, будь ласка!". Він відбувся в онлайн-форматі, долучитись до нього міг кожен охочий з будь-якого куточка планети, повідомляє Gorsovet.

Цей майстер-клас проводили з ініціативи департаменту гуманітарної політики ДМР. Його транслювали на YouTube-каналі. Крім цього, ми подали цей захід на рекорд України як наймасовіший захід у навчанні української мови. Тож очікуємо на вердикт. Лекторкою майстер-класу була викладачка філологічних дисциплін та українознавства, телевізійна експертка з питань філології та педагогіки Юлія Андруцька. Крім цього, долучилась легенда української рок-музики Олег Скрипка, – зазначила  в. о. директорки Комунальної установи Центр професійного розвитку "Освітня траєкторія" ДМР Тетяна Нікіфорова. 

Зі свого боку консультантка згаданого центру Ольга Воронько додала:

Загалом в "Освітній траєкторії" вже пів року працює мовний клуб "Прокачай українську", а 17 серпня у Дніпрі затвердили міську програму "Українською, будь ласка!" і в рамках цієї програми ми допомагали прокачувати українську більш як 5 тисячам педагогам.

4

8

76

Нагадаємо, Дніпро доєднався до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.