Укренерго не може прогнозувати поліпшення ситуації з електропостачанням. Подробиці

АМКР обещает до 1 октября снизить тарифы на электроэнергию

Ситуація в енергосистемі України станом на ранок 9 грудня залишається складною зі значним дефіцитом потужності. Його причиною стали суттєві пошкодження об’єктів генерації та енергетичної інфраструктури в результаті 8 хвиль російських ракетних атак. Таким чином частково пошкоджені всі теплові та гідроелектростанції, окупована Запорізька АЕС не видає електроенергію в мережу, повідомляє Gorsovet з посиланням на НЕК Укренерго.

Всім обленерго доведені ліміти споживання електроенергії. В кількох областях перевищено ліміти споживання, що змусило вже застосувати режим аварійних відключень. Для отримання точної інформації по окремому регіону рекомендуємо стежити за повідомленнями операторів системи розподілу (обленерго). Перелік обленерго можна знайти за посиланням http://bit.ly/3tGVpah, йдеться у повідомленні.

За даними Укренерго, аварійно-відновлювальні роботи тривають по всій Україні в високовольтних та розподільчих мережах, і на електростанціях.

Втім, погодні умови (обледеніння проводів, дощ зі снігом) негативно впливають на стан високовольтних та розподільчих мереж та ускладнюють ремонтні роботи.
Через постійні обстріли енергетичної інфраструктури на Донеччині, Харківщині та Херсонщині в цих регіонах зберігається непроста ситуація з забезпеченням електропостачання. Ворог майже щодня з моменту масованої ракетної атаки 5 грудня обстрілює артилерією мережі та електростанції на сході та півдні України. Погодні умови в цих регіонах також уповільнюють не тільки відновлювальні роботи, але й ускладнюють роботу саперних бригад...
На жаль, в таких умовах ми не можемо прогнозувати суттєвого поліпшення ситуації на вихідні дні, коли споживання традиційно знижується. Але ми докладаємо всіх зусиль для того, щоб якомога швидше регіони могли повернутися до планових графіків обмежень, - йдеться у повідомленні.

нек1нек

Нагадаємо, зараз у Дніпрі та області діють екстрені відключення світла.