«Ми доносимо до спільноти США та світу, що відбувається в Україні, і якою важливою є роль Дніпра»: у Дніпрі з візитом президентка міжнародної організації TAPS

imgonline-com-ua-resize-pqo5a08b4e-amp

Міський голова Дніпра Борис Філатов зустрівся з Бонні Керролл — президенткою і засновницею міжнародної організації TAPS, що опікується допомогою сім’ям загиблих воїнів. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний». 

У США вона має чималий досвід як військової, так і державної служби. Пані Керролл працювала з президентами Рональдом Рейганом і Джорджем Бушем-старшим, а за часів керування країною Бараком Обамою її було нагороджено Президентською медаллю Свободи. За вісім років партнерства з Дніпром пані Керролл вже близько десятка разів відвідувала місто. 

«Сьогодні наші стосунки міцніші, ніж будь-коли до цього. Ми привернули бізнес-лідерів до підтримки діяльності організації, а також ми доносимо до спільноти США і до всього світу, що відбувається в Україні, і якою важливою є роль цього прекрасного міста» — прокоментувала вона свій візит. 

Під час зустрічі Борис Філатов та Бонні Керролл обговорили проєкти підтримки родин загиблих та подолання наслідків російських обстрілів Дніпра. 

«Пані Керролл є справжнім другом українського народу і насамперед Дніпра. Вона завжди допомагає — як у міжнародному сенсі, так і практично. Від нашого міста в Америці вона є послом, котра спілкується з мерами, а також посадовцями і конгресменами. Окремо підкреслю, що шановна Бонні Керролл багато робить для зміцнення наших стосунків з американськими містами-партнерами. Це Амарилло (штат Техас) та Гранд-Репідс (штат Мічиган)», — підкреслив Борис Філатов. 
Зазначимо, що саме Гранд-Репідс є рідним містом пані посла США в Україні Бріджит Брінк, яка кілька тижнів тому також відвідувала Дніпро та зустрічалася з мером Філатовим.

За матеріалами Дніпро Оперативний.