В боях за Україну загинув молодий спортсмен
![IMG_20221114_071941](https://gorsovet.com.ua/storage/media/publishing-media/2022/11/14/1668403293-rhq1i/conversions/img-20221114-071941-amp.jpg)
Про смерть Героя, вихованця дніпровської школи дзюдо 21-річного Владислава Шеїна повідомили на фейсбук-сторінці Федерації дзюдо Дніпропетровщини, пише Gorsovet.
Владислав Шеїн почав займатися спортом у 6 років. Спочатку тренувався під керівництвом Ольги Табалаєвої. Трохи пізніше перейшов до клубу "Тафу-Дзюдо" та тренера Віталія Харламова. Неодноразово виборював нагороди чемпіонатів Дніпропетровської області, всеукраїнських турнірів.
Потім переїхав до Харкова, де навчався в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого.З перших днів повномасштабної війни пішов добровольцем на фронт. Прощалися з героєм 13 листопада, - сказано в повідомленні.
Вічна слава Герою!
Як ми писали раніше,
Чим гірше у окупантів справи на фронті, тим сильніший терор вони влаштовують цивільним - Лукашук