У Дніпрі півсотні дітей у вишиванках разом з волонтерами затанцювали під "Стефанію" від Kalush Orchestra

куст

У Дніпрі близько 50 дітей отримали в подарунок вишиванки від волонтерів організації КУСТ (Культурна столиця). Найменшому з них всього півтора місяці. Акцію для дітлахів провели в День вишиванки, який святкують в четвер, 19 травня, повідомляє Горсовет.

Ці вишиванки були створені працівниками Молодіжного театру. Дівчата дуже старалися, збирали тканину, обромлення. Нажаль не було змоги вишити кожну руками, але це максимально наближене до тих вишиванок, до яких ми звикли - вони білі з червоно-чорними нитками, - розповідає волонтер КУСТ Марія Петровська.

Діти у новеньких вишиванках разом з батьками та волонтерами вирушили до парку Шевченка, де біля Палацу студентів взяли участь у флешмобі. Вони затанцювали под тепер всесвітньо відомий хіт "Стефанія" від цогорічного переможця пісенного конкурсу "Євробачення" -  українського гурту Kalush Orchestra.

куст5

куст4

Зараз дуже важливо пропагандувати українську культуру. Наразі вона вже є брендом світовим. Коли ти чуєш "Україна" - це має бути бренд, але він має бути твердим, цікавим, зрозумілим і тому починати треба з дітей. Якщо діти знають, люблять, розуміють, вони зможуть донести це й до інших. Десь дорослі показують своїм прикладом, але багато чому ми навчаємось саме у дітей, - вважає Марія Петровська.

куст1

куст2

куст3

Нагадаємо, День вишиванки - свято, яке покликане зберегти та популяризувати споконвічні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Щорічно його святкують у третій четвер травня. 

Як повідомлялось, українські десантники привітали ворога снарядами "у вишиванках".