В енергосистемі України збільшився дефіцит електроенергії. Що відомо?

1900 электроэнергия свет тариф

Станом на середу, 28 грудня, дефіцит електроенергії в системі збільшився через зупинку деяких блоків електростанцій внаслідок обстрілу газової інфраструктури у східному регіоні, повідомляє Gorsovet з посиланням на НЕК Укренерго.

Водночас завдяки відносно теплій погоді вже четвертий день поспіль у нічні години не застосовуються обмеження споживання. Проте у підсумку наявної потужності в системі недостатньо, щоб задовольнити всі потреби споживачів в країні. У зв’язку з цим до всіх областей доведені ліміти споживання, перевищення яких призводить до необхідності застосування аварійних відключень, - йдеться у повідомленні Укренерго.

В компанії нагадали, що енергосистема України за три останні місяці перенесла 9 ракетних атак та 12 атак ударних дронів.

Внаслідок цього об’єкти генерації та системи передачі зазнали масштабних та складних пошкоджень. Для їх відновлення необхідні значні ресурси та час. Ремонтні бригади «Укренерго», виробників електроенергії та операторів систем розподілу працюють безперервно. Ворог не збирається зупинятися у своїх намірах занурити країну в темряву. Енергетики готуються до будь-яких можливих сценаріїв та за будь-яких умов будуть відновлювати енергосистему.
Кожен має бути готовим до різних ситуацій та подбати про тих, хто цього потребує, - додають в Укренерго.

ен

Нагадаємо, міська влада Дніпра оперативно вирішує проблеми з тепло- та водопостачанням.