В небі над Дніпропетровщиною наші захисники збили ворожий безпілотник

яма

Голова облради Микола Лукашук доповів про ситуацію в нашій області, 59 день героїчної боротьби, повідомляє Горсовет.

21:15.
П‘ятдесят дев‘ятий день. 
П‘ятдесят дев‘ятий день болю, страху, гніву. Але разом із тим – черговий день героїчної, відданої, мужньої боротьби України та українського народу.

Сьогодні окупанти поцілили ракетою в Дніпровський район. На щастя, ніхто з людей не постраждав, будівлі цілі. Але ушкоджено газопровід та лінію електропередач.

Внаслідок влучання ракети в землі утворилася вирва 4 метри завглибшки і шириною 8 метрів. Лише ця вирва обійшлася росіянам в кілька мільйонів доларів. Бо саме стільки в середньому коштують ракети, якими обстрілюють нашу область.

Витрачати такі кошти на війну, розруху та смерть можуть лише хворі люди. Іншого пояснення стосовно того, що влада рф і російські окупаційні війська роблять з Україною, просто немає.

Також надвечір в небі над Дніпропетровщиною наші захисники збили ворожий безпілотник. Сили ППО працюють і працюють ефективно. 

Наразі всі напрямки – Херсонський, Донецький, Харківський, Запорізький – повністю контролюються Збройними силами України.

Наостанок. Окупанти вже розуміють, що програють цю війну. Вони несуть значні втрати. Мобілізують всі свої зусилля, втім не можуть досягти поставлених цілей. Тому займаються терором у вигляді ракетних обстрілів мирних міст. 

Але Україна все одно переможе. Переможе і розквітне з новою силою. 

Вірте в ЗСУ.
Вірте в Президента, - написав у зверненні Микола Лукашук.

Нагадаємо, раніше ми писали Сьогодні рідна Дніпропетровщина проводжала Олексія Башева (Фото)