В офісі одного з департаментів міськради Дніпра знайшли пристрій для прослуховування

photo_2024-04-12_22-14-09

В офісі Департаменту з питань самоорганізації населення міської ради Дніпра знайшли пристрій для прослуховування. Ймовірно, це справа рук ворожої ДРГ. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний». 

Як повідомили в пресслужбі департаменту, співробітники помітили під вікнами будівлі штукатурку, що осипалася з-під вікон офісу. Обстеживши їх зсередини, було виявлено просвердлений отвір в склопакеті, в який було вставлений спеціально створений чутливий мікрофон та вмонтований під відливом спеціальний технічний засіб негласного отримання інформації, який працював та використовувався.  

Спеціальний технічний засіб був обладнаний додатковими десятками акумуляторів для використання пристрою без підзарядки, виносним чутливим мікрофоном, спеціально розробленою, модернізованою та запрограмованою програмою, яка систематично передавала записи розмов не віддалений сервер, після чого автоматично видаляла звукозаписи з пристрою. 

Нічна спецоперація ворожих диверсантів із встановлення «прослушки» потрапила на камери відеоспостереження. На цьому відео помітно і масштаб виконання «спецоперацій»: встановлення прослуховання відбулось за попередньою змовою групою осіб із залученням різних авто і висотної спецтехніки. 

Наразі розглядається дві версії, для чого це було потрібно ворогу. Можливо, росіяни хотіли дізнатись, як у Дніпрі так швидко вдається ліквідувати наслідки російської агресії проти України, прильотів російських ракет та дронів. Є ймовірність, що «агенти» просто помилились адресою, і замість вікон будівлі поліції, ТЦК чи ДСНС  помилково встановили свої мікрофони до департаменту з питань самоорганізації населення. 

Про знахідку вже повідомили працівникам СБУ та Нацполіції. 

436357646-928999762568530-6435802309635830276-n-optimized