В Україні дешевшає картопля - експертна думка

770 картошка картофель еда продукты

В Україні подешевшала картопля. На сьогоднішній день ціна на картопля озвучується виробниками в межах 4-7 грн/кг ($0,11-0,19/кг), що в середньому на 16% дешевше, ніж тижнем раніше.

Про це повідомляє проект «EastFruit» за даними щоденного моніторингу, передає Gorsovet.

При цьому купити картоплю високої якості в достатніх обсягах, як і раніше, нелегко, а ціни на неї озвучуються в максимальних межах цінового діапазону. Виробники, які мають у своєму розпорядженні таку картоплю, вважають за краще закладати її на зберігання, чекаючи цього року на позитивну динаміку цін у зимовий та весняний періоди.
У той же час на ринку з'явилося дуже багато картоплі низької якості, яка не підлягає зберіганню. Фермери готові продавати його за порівняно низькою ціною, оскільки в іншому випадку їм доведеться зазнавати величезних втрат. На сьогоднішній день картопля невисокої якості можна придбати від 2 грн/кг ($0,05/кг)", - повідомляють експерти.

Незважаючи на зниження цін, сьогодні картопля в Україні пропонується до продажу фактично за такою самою ціною, що й рік тому. При цьому більшість виробників не погоджуються знижувати ціни і вважають за краще припиняти продаж картоплі, очікуючи зростання цін у даному сегменті ринку вже приблизно через місяць.

Раніше ми повідомляли, Пішли збирати гриби і не змогли повернутися додому: У Дніпропетровській області дві жінки заблукали в лісі

У Дніпрі сталося аварійне відключення води: адреси