В Україні запропонували подвоїти "бойові" виплати

imgonline-com-ua-resize-m0pxlozqicpbepte-1-amp

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський запропонував подвоїти бойові виплати для військових, які захищають Україну на передовій. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний». 

Наразі силовики отримують оклад та додаткову надбавку, так звані «бойові». Максимальний розмір такої доплати – 100 тисяч гривень. Її отримують захисники на передовій. Цей крок необхідний для підтримки мотивації бійців та гарантування їм достойного доходу.

Як розповів в інтерв'ю «Телеграфу» нардеп Руслан Горбенко, військові неодноразово зверталися з проханням збільшити "бойові" до 200 тисяч гривень. За його словами, втілити бажання захисників в життя цілком реально. Для цього лише потрібно звільнити тих, хто не хоче воювати.  

«Є така пропозиція від головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського, який запропонував президентові подвоїти ці виплати для мотивації хлопців, які бажають боротися і воювати. Я не бачу сенсу тримати таких людей у лавах нашої армії, краще ці засоби, що вивільняються, направити на додаткову мотивацію хлопців, які бажають воювати, захищатимуть свою країну», - пояснив Горбенко.
Запропоноване збільшення "бойових" виплат може стати потужним стимулом для українських захисників та сприяти підвищенню обороноздатності країни.