В Укренерго пояснили, чому в Україні зберігається значний дефіцит електроенергії

1200 свет тариф электроэнергия_2

Станом на вівторок, 13 грудня, в енергосистемі України зберігається складна ситуація. Дефіцит електроенергії залишається значним. Про це повідомляє НЕК Укренерго, передає Gorsovet.

Погіршення погодних умов по всій території країни (сильний вітер, мороз, налипання мокрого снігу, обледеніння проводів) негативно впливає на стан високовольтних та розподільчих мереж та суттєво ускладнює роботу ремонтних бригад. На сході ворог знову обстріляв декілька районів, завдавши пошкоджень об’єктам енергетичної інфраструктури. Ремонтні роботи будуть розпочаті після дозволу ЗСУ. Водночас на деокупованих територіях вдалось заживити населені пункти, деякі з котрих залишались без електропостачання з початку повномасштабного вторгнення, - йдеться у повідомленні НЕК Укренерго.

Компанія наголошує, що всім обленерго доведені ліміти споживання електроенергії.

Для отримання точної інформації по окремому регіону рекомендуємо стежити за повідомленнями операторів системи розподілу (обленерго). Перелік обленерго можна знайти за посиланням http://bit.ly/3tGVpah. У період відсутності електроенергії, просимо подбати про себе та рідних, а також допомогти тим, хто потребує цього поряд, - додають в Укренерго.

укренерго

Нагадаємо, відновлено роботу всіх атомних енергоблоків на підконтрольній території.