«В усіх 7 багатоквартирних будинках, які постраждали внаслідок ворожого обстрілу 4 червня, триває монтаж нових вікон. Йдеться про 118 одиниць», — представник департаменту житлового господарства Дніпровської міськради

photo_2024-06-21_12-02-33

У Дніпрі триває встановлення вікон у багатоквартирних будинках, які постраждали внаслідок ракетної атаки рф 4 червня. Це 7 комунальних домів у районі вул. Робочої. У них вилетіло 118 вікон.
У квартирі дніпрянина Ігоря Всеволодовича, який мешкає у будинку № 21 по вул. Робочій, якраз монтують нові склопакети.
«У моїй квартирі постраждали два вікна – на кухні та у кімнаті. Після ворожої атаки бригада оперативно приїхала, зробила заміри. Зараз хлопці встановлюють нові вікна, швидко працюють. Вдячні міським службам за допомогу, що не полишили наодинці з бідою», — каже пан Ігор.
«Після ворожої ракетної атаки 4 червня працівники обслуговуючого підприємства оперативно затягнули плівкою вибиті вікна, зняли заміри і передали їх для виготовлення нових склопакетів. Після того, як завод їх передав, розвезли нові вікна по будинках, зараз триває їхній монтаж. Йдеться як про вікна у квартирах, так і місцях загального користування. Цілком роботи планується закінчити упродовж тижня», — додав представник департаменту житлового господарства Дніпровської міської ради Егор Худяков.