Вдосконалення процесу харчування: Кейтеринг у школах Дніпра

226

У школах міста Дніпра, де використовується змішана форма навчання, були запроваджені кейтерингові послуги для організації харчування учнів. Тепер страви надаються в спеціальних ланч-боксах. Це є першим таким експериментом, і в даний момент ведуться роботи щодо вдосконалення меню та оптимізації процесу подачі їжі.

За словами Олени Яковенко, заступниці начальника управління освіти Дніпровської міськради з питань гуманітарної політики, в нинішніх обставинах це є виправданим рішенням. Оскільки існує можливість повітряної тривоги, діти повинні мати змогу взяти їжу з собою.

«Враховуючи, що це новий підхід в організації харчування, у перший день освітнього процесу виникали деякі труднощі у постачальника щодо логістики – не врахували час доставки, коли повітряна тривога. Однак, це все відпрацювали. Ще були певні збої в обладнанні. Мається на увазі у техніці, яка розігріває ці бокси. Це були поодинокі випадки. Усе вже в нормі. У кожному закладі освіти створена бракеражна комісія, яка контролює якість порцій. Такі комісії є також і у постачальників харчування», – розповіла під час брифінгу 8 вересня Олена Яковенко. Вона також нагадала, що сніданки для учнів початкової школи, а також харчування школярів пільгових категорій усіх інших класів цілком безкоштовне – коштом міського бюджету. Щодо буфетної продукції у школах, то батькам учнів 5-11 класів необхідно ознайомитися із запропонованим меню і обрати чим харчуватимуться їхні діти. Це вже буде за батьківські кошти. Зауваження, пропозиції щодо харчування учнів можна надсилати до департаменту гуманітарної політики у соціальних мережах фейсбук та телеграм.