Велика втрата: у бою смертю хоробрих загинули дядько та племінник з Дніпропетровщини (Фото)

рек

У бою за вільну Україну загинули дядько та племінник з Кривого Рогу Дніпропетровської області, повідомляє Горсовет.

Про бійців Руслана Майданика та Миколу Ткачова тепло згадують рідні, колеги. Дядько та племінник служили у 92 окремій механізованій бригаді.

Руслан Майданик добре відомий у Кривому Розі, як вболівальник з об’єднання «Тільки Кривбас». Друзі описують його душу компанії та людину, з якою їздили за футбольною командою Україною та по Європі.

«Неймовірно позитивний і завжди готовий допомогти», - так говорили про Руслана люди, які знали його особисто. У мирний час він був представником команди вболівальників «Ультрас Кривбас», місцевого футбольного клубу. Завжди активний, свідомий, душа компанії. Під час служби тягнувся за досвідченим дядьком і мав таку ж козацьку вдачу.

разо

Про Миколу Ткачова кажуть, що він був чоловіком, який ніколи не підведе. Представляв собою когорту воїнів, які не чекали, а діяли, «гризли», щоб тільки був результат.

Нагадаємо, раніше ми писали Викликали рятувальників: у Дніпрі рука жінки застрягла в станку для виготовлення кондитерських виробів (Фото)  Укрзалізниця призначила додаткові електрички до Дніпра та області: розклад