«Великі можливості для міста»: Філатов про співпрацю Дніпра з міжнародними партнерами

IMG_1774

В умовах війни Дніпро активно залучає допомогу від міжнародної спільноти і працює над встановленням партнерських відносин з різними містами світу, гарантуючи натомість прозору співпрацю.

Про це мер Борис Філатов заявив в ефірі телемарафону на каналі «ДНІПРОTV» 5 серпня, передає Gorsovet.

Філатов зауважив, що Дніпру вдалося пришвидшити низку перемовин, які до цього тривали декілька років. Так вже укладено угоду з Осакою, що є фактично торговою столицею Японії. За словами Філатова, це відкриває Дніпру чималі можливості. Так, нині вже обговорюється передання місту 16 машин швидкої.

Так само в рамках укладеної угоди з німецьким містом Кельном Дніпро вже отримав укомплектований реанімобіль.

Також нині розпочато спільну роботу з американським містом Гранд-Репідс для встановлення партнерських відносин. Це місто, де було засновано відому компанію «Amway» і звідки родом посолка США в Україні Бріджит Брінк.

Ми говорили з командою мерії Гранд-Репідс. Вони готові організувати систему фандрейзингу не лише з боку їхньої територіальної громади, а й інших міст — на підтримку наших ЗСУ», — додав мер.

Крім цього, американські волонтери передали Дніпру комплект медичного «заліза», яким можна зафіксувати кінцівки близько 10 пораненим. Також днями місто отримало 22 сучасні мобільні ліжка, надані німецькою благодійною організацією. Вони оснащені низкою електроприладів, що допомагають доглядати пацієнтів. Це дуже потрібно у відділеннях травматології, хірургії, ортопедії. Ще раніше лікарні Дніпра вже отримали 70 функціональних ліжок від міжнародних благодійних організацій.

Коли є довіра і є авторитет, то нам ідуть назустріч», — підсумував Філатов.

Деталі - в сюжеті:

Раніше ми повідомляли, Вдячність від усіх дніпрян: Філатов нагородив військових Повітряного командування «Схід».

Антонівський - всьо: ЗСУ,ймовірно, знову вдарили по переправі рашистів.