Весняне прибирання. У Дніпрі комунальники вичищають міські автошляхи та тротуари від залишків посипальної суміші та бруду

photo_2024-03-04_11-06-33

Пані Олена щоранку проходить  повз парк ім. Богдана Хмельницького. Йде на роботу. Сьогодні тут працюють комунальники та спецтехніка. Вони прибирають від бруду тротуари та проїжджу частину. Жінка каже, радіє таким роботам, адже чистота дарує їй гарний настрій. 

«Я люблю коли гарно, чисто. Трішки жила в Європі, бачила яка там чистота, краса, як люди до цього ставляться. Розумію, що для нас це також важливо. Дуже круто, що люди працюють попри війну. Попри те, що Дніпро — прифронтове місто», — каже  Олена. 

Прибирання Дніпра тривають вже третій тиждень. По всьому місту щоденно працюють 11 бригад комунальників, стільки ж навантажувачів та самоскидів. На правому березі міста вже виконана більша частина  запланованих робіт. На лівому – вони ще на початковому етапі.   

«Також щодня виконуємо і роботи з утримання території міста. Це прибирання випадкового сміття, очищення урн, зелених зон, підмітання тротуарів. Цим займається близько 300 комунальників, 11 самоскидів, 11 навантажувачів, до 15 підмітально-прибиральних машин на автошляхах та 15 малих підмітально-прибиральних машин на тротуарах. Роботи починаються з 7-ї і тривають до 17-ї », — зазначила Світлана Літвінова, начальниця управління з благоустрою міста департаменту благоустрою та інфраструктури ДМР.