Від сильної спеки до лютневого морозу: спецслужби у Дніпрі забезпечують безперебійну роботу електротранспорту цілодобово

o_1hku15fb21qhh1rimv6a1lqshavj7

У Дніпрі безперебійну роботу трамваїв і тролейбусів забезпечують аварійні служби КП «Дніпровський електротранспорт». Їх у місті три: аварійна бригада Служби колії, контактної мережі та аварійно-відновлювальна бригада. Всі вони працюють цілодобово. Оперативно реагують на повідомлення про несправність на лінії.

Головне завдання – забезпечити швидкий аварійний ремонт пошкоджених ділянок колії чи контактної мережі, а також рухомого складу, аби робота трамвайних та тролейбусних маршрутів не була паралізована. Заявки на ремонти подають диспетчери, водії та лінійні працівники. У середньому аварійні служби КП здійснюють до 10 ремонтів на добу.

Пан Артем працює в аварійній бригаді КП вже 2 роки. Його робочий день починається о 07:30  з планівки. Там він разом з колегами отримує завдання на день. Каже, не завжди ремонт, який виконується швидко, легкий. Так, наприклад, на вулиці Орловській зараз він  ремонтує стики. Ремонт займе менше ніж годину, але вимагає злагодженої командної роботи від усіх членів бригади.

«Заявка на цей ремонт надійшла від диспетчера. Ремонт виконуємо без зупинки трамвайного маршруту. Планові роботи, які вимагають припинення руху електротранспорту, для зручності пасажирів виконуємо вночі», – розказує Артем Сенченко, майстер бригади аварійного ремонту Служби колії КП «Дніпровський електротранспорт». 
А на проспекті Сергія Нігояна, 62 теж сталась поламка – провисла контактна мережа. Про несправність на лінії повідомив водій 5-го трамвайного маршруту. На місце оперативно прибула ремонтна бригада.

«Співробітники підтягують контактну мережу. Це займе не більше ніж 30 хвилин. Руху трамваїв роботи не заважають», – розповів Борис Гарькавий, начальник району контактної мережі КП «Дніпровський електротранспорт».

«Кожна з трьох бригад працює цілодобово. Їхній функціонал суттєво відрізняється. У середньому кожен ремонт займає не більше ніж годину. Якщо ситуація надзвичайна, наприклад обстріл, то терміни виконання робіт можуть бути більшими. Також на строки розв’язання проблеми можуть впливати погодні умови», – додав представник КП «Дніпровський електротранспорт» ДМР Нікіта Керенцев.

 

За матеріалами ДніпроTV.