Від заміни дверей до ремонту аварійних під’їздів. У Дніпрі  комплексно оновили 271 будинок

photo_2023-12-14 14.49.27

У Дніпрі продовжують активно відновлювати аварійний житловий фонд, здійснюючи ремонт не лише ліфтів та дахів, але й аварійних під'їздів. У цьому році такі роботи були виконані у будинку № 44 на проспекті Петра Калнишевського. Там вже успішно оновлено три під'їзди, а ремонт четвертого на завершальному етапі.

Два роки тому Лілія Курінна почала нове життя у Дніпрі, переїхавши сюди з Краматорська разом із своєю родиною на початку повномасштабного вторгнення. Вона наголошує, що під'їзд був у дуже запущеному стані.

«Там уже облізла фарба, все сипалось, було незатишно. А тепер гарно зробили, і двері замінили. І дійсно я відчуваю, що стало тепліше, тим паче мешкаю на першому поверсі і навіть у квартирі теж стало набагато тепліше. Дякуємо», – прокоментувала Лілія Курінна.

Подібні роботи також проводяться у будинку № 23 на проспекті Петра Калнишевського. Анжела Коваленко, мешканка цього будинку, розповідає: «Двері були дерев’яні і через це постійно взимку поступало холодне повітря – тепло, звісно ж, не зберігалось. Стіни також мали жахливий стан. Під’їзд не ремонтували близько 7 років, до цього робили легкий косметичний ремонт. А зараз нам, окрім нових дверей та ремонту, ще й замінили дах. Ми дуже зраділи і дуже вдячні місту за допомогу». 

У цих двох будинках триває ремонт у всіх під'їздах. Проводять шпаклювання стін, обробку протигрибковою сумішшю та фарбування панелей. Крім того, здійснюється заміна дверей на металопластикові.

«Вони більш енергоефективні і завдяки цьому взимку у під’їздах зберігатиметься тепло. Ці роботи ми виконуємо силами комунального підприємства, підʼїзди дійсно були в аварійному стані. У цілому будинок № 44 ми звершуємо ремонтувати до кінця цього тижня, а будинок № 23 – за два тижні», – прокоментував начальник Індустріального району КП «Жилсервіс-5» ДМР Володимир Тітов. 

Роботи у цих будинках виконуються за заявками мешканців, каже представник департаменту житлового господарства ДМР Єгор Худяков: «Цього року ми виконали подібні ремонти у 271 будинку Дніпра. Це були як аварійні, так і за заявками мешканців, які звертались на прийомі міського голови Бориса Філатова або до департаменту житлового господарства ДМР чи на контакт-центр».