Відеоспостереження та автоматичні замки для безперешкодного доступу. У Дніпрі продовжують облаштовувати сучасні укриття

photo_2024-05-13_13-58-44

У Дніпрі продовжують облаштовувати сучасні укриття. Одне з таких — у будинку по вулиці вул. Робочій, 168. Ремонт у ньому зроблено коштом ООН. Сховище оснащене відеоспостереженням та автоматичною системою замків для безперешкодного доступу.

«Потрапити до укриття можна з трьох під’їздів цього будинку. Завдяки автоматичній системі під час оголошення повітряної тривоги замки на дверях відмикаються моментально. Це дуже зручно та дозволяє швидко потрапити до сховища. Укриття має площу 150 кв. м, розраховано на більш ніж 100 осіб. Тут є ліжка, місця для сидіння, санвузол, медичний куточок, вентиляція та вогнегасники», — зазначив Олександр Власенко, заступник директора КП «Міські активи» Дніпровської міської ради.

Перевірити роботу автоматичної системи завітав черговий по місту Костянтин Цепенніков: «Подібна автоматична система замків встановлена у ще одному ОСББ Дніпра. Мета була перевірити наскільки добре працює система. Переконався, що все працює справно. Плануємо поширювати практику електронних замків в укриттях Дніпра. Це стосується як будинків, так і закладів освіти», — зазначив заступник міського голови з питань цифрової трансформації Костянтин Цепенніков.

Наступна точка перевірки – школа № 46.
«Головна мета візиту — перевірити справність роботи точок доступу Wi-Fi на прикладі цього закладу. Хотіли переконатися, що все працює справно, швидко та дозволить відвідувачам залишатись на зв'язку. Побаченим залишився задоволений, усе працює як треба. Точки доступу в укриттях встановлювались у три етапи. Спочатку для  забезпечення безперебійного зв'язку в найпростіших укриттях. Другий етап - коли школи розпочали навчальний процес у змішаній формі. А зараз — коли виникла потреба збільшити кількість точок доступу для проведення НМТ», — прокоментував Костянтин Цепенніков.

Про стан сховища черговому доповіла директорка школи Олена Міроненко.

«Площа укриття 921 кв. м, розраховано на 890 людей. Все необхідне в нас є. Це місця для сидіння, аптечка, запаси води. Є санвузол, вентиляція, шанцевий інструмент, засоби пожежогасіння. Є куточок для людей з тваринами, дитячій куточок тощо», —зазначила Олена Міроненко.